Úspechy žiakov Výstavy Prezentácia pedagógov Iné

Úspechy žiakov

Natália Horňanská - Ocenenie najlepší exponát výstavy

Na  15.roč. Medzinárodnej výstavy stredných škôl - Stredoškolák , ktorá sa konala 14.-15.11.2013 v Trenčíne , v súťaži o Najlepší exponát výstavy naša žiačka N.Horňanská za výtvarné spracovanie exponátu TÉM -  LA BOHÉME získala ocenenie Zelenú kvapku, ktorú si prevzala z rúk predsedu Trenčianskeho samosprávneho kraja Mudr. J.Sedláčka.

pozri...

1.miesto Natália Horňanská - september 2013

4.roč. medzinárodného Sympozia umeleckopriemyselných škôl 2013 - Nový Bor

V dňoch 14.- 20.9.2013 sa konalo Sympózium umelecko-priemyselných škôl na Vysšej odbornej škole sklárskej a Strednej škole v Novom Bore. V silnej konkurencii 78 mladých umelcov z ČR , Bulharska a Slovenska v dielni MAĽOVANIE  SKLA  za dielo MÁRNIVOSŤ získala Natália Horňanská 1. miesto.

Pozri ....

1.miesto Marianna  Romanová - marec 2013

6.roč,medzinárodnej  súťaže mladých sklárov Sanssouci Junior Glass Match - Karlové Vary

V  dňoch 22.-24.3.2013 sa v Karlovych Varoch  konala medzinárodná súťaž mladých sklárov z Maďarska, Poľska, Bulharska, ČR a Slovenska . V  kategórii stredné školy naša žiačka Marianna Romanová / IV.A /  získala  1.miesto za spracovanie a individuálny prístup k duchovnéj tématike - Biblia.

.

Úspech našich žiakov -Junior Glass Match Sanssouci - 2012

Na medzinárodnej súťaži mladých sklárov, ktorá sa konala od 30.3.-1.4.13 v Karlových Varoch  v silnej konkurencii 60 študentov  v kategórii stredné školy získali naši žiaci vynikajúce umiestnenie:

Richard Valko 2.miesto              a Zuzana Bystrická 3.miesto.

Barbora Rácová - Stredoškolák Nitra február 2012

V dňoch 15.-17.2.2012 sa na výstavisku EXPO CENTER a.s. Trenčín konal 13.ročník výstavy Stredoškolák , na ktorej sa naša škola pravidelne prezentuje prácami našich žiakov. Aj tento rok sme sa zapojili do súťaže o najlepší exponát , kde odborná porota udelila našej žiačke Barbore Rácovej za Filipíny - kované zrkadlo  kombinované s vitrážnym sklom cenu predsedu Trenčianseho samosprávneho kraja Žltá kvapka .

Jakub Baláž - zaujal na Učeň - Stredoškolák - Trenčín 2011

Na 12.ročníku medzinárodnej výstave stredných škôl náš žiak J.Baláž získal cenu  Najlepší exponát výstavy za svoju prácu Štyri živly: oheň-vzduch.